neděle 4. července 2010

Novinky, nejbližší uzávěrka 9.7.2010

Milí příznivci ekologického zemědělství a biopotravin,

NOVINKY:

ZELENINA, ČERSTVÉ BYLINKY
  • dochází ke zlevňování některých druhů (rajče, papriky, ...), přibylo české ...
  • zcela nově zařazen do nabídky široký sortiment čerstvých českých bylinek
MOŠTY
  • známé a léty ověřené mošty Zámecké sady Chrámce - nabídka rozšířena - v současné době jsou k dispozici hruškový a hruško-jablečný mošt (viz nabídka: "přímo z farem" - "Z. sady Chámce")

PRODEJNY
  • prázdninová prodejní doba byla upravena - zrušen sobotní prodej, podrobně viz. aktualita na blogu BIODOMOV
  • technická odstávka a dovolená pro e-obchůdek je plánována na srpen, podrobněji budeme informovat mailem, na prodejnách a na internetu později

AKTUALNÍ TERMÍN :
k uzávěrce objednávek stále platí, že:

VZHLEDEM K TOMU, ŽE MIMOŘÁDKÝ POSUN TERMÍNU UZÁVĚRKY AŽ NA PÁTEČNÍCH 7.oo SE SHLEDAL MEZI ZÁJEMCI S VELIKÝM OHLASEM, ROZHODLI JSME SE ZATÍM U TÉTO PRAXE ZŮSTAT ! TERMÍN UZÁVĚRKY: VŽDY PÁTEK RÁNO, 7.OO (dříve čtvrtek 18.oo).

1) uzávěrka objednávek - pátek 9.7.2010, v 7.oo ráno (http://obchudek.biopotraviny.cz)

2) odběr – 13.7. 2010 – úterý:

- PRAHA 8 - ĎÁBLICE . 18.oo - 21.oo

- PRAHA 8 - BIODOMOV, obchod "POD VELKOU SKALOU", Troja, Bohnice, O.C. Krakov, Hnězdenská ul. (odběr úterý 17 - 18.00, středa jen pro opozdilce! 9:30 - 19.00, příplatek za dopravu z výdejního místa 30Kč)

- ROZVOZ - do domu (Praha) 18.30 - 23.00 (většinou ale dříve, příplatek za dopravu z vydejního místa do místa určení dle vzdálenosti)

3) Středa po odběrním dni:

- PRAHA 10 - ekologické centrum Toulcův Dvůr, Hostivař, BIODOMOV – obchůdek T.D. (po celou provozní dobu prodejny, bližši adresa viz. web, příplatek za dopravu z výdejního místa 45Kč)


- OBCHODNI BALÍK (do 24 hod.) - odesíláme ve středu ráno po termínu, ... obchodní (profi) balík s doručením do druhého dne (čtvrtek), cena dle váhy balíku (ceník pošty) + dobírka a balné (blišíi info viz. náš web a web České pošty)


S přáním všeho dobrého

                                                    Miloš Růžička

Žádné komentáře:

Okomentovat